DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

Natychmiast po złożeniu przez Państwa zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Wy będziecie na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

 

DOSTAWA PRODUKTÓW

Składając zamówienie możecie Państwo skorzystać z różnych form dostawy naszych produktów.

 

1. ODBIÓR OSOBISTY

Codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 w siedzibie firmy w TORUNIU przy ulicy CZECHA 11.

FORMA PŁATNOŚCI: gotówka, karta, przelew (przedpłata)

KOSZT DOSTAWY: bezpłatnie

 

2. DOSTAWA NA TERENIE TORUNIA

Świadczymy usługę dowozu zakupionych produktów po uprzednim ustaleniu terminu dogodnego dla Klienta i firmy. Standardowo dowozimy zakupione produkty od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00. Minimalna wartość zamówienia 100 PLN brutto.

FORMA PŁATNOŚCI: gotówka, karta, przelew (przedpłata)

KOSZT DOSTAWY: bezpłatnie (minimalna wartość realizowanego zamówienia 100 PLN brutto)

 

3. DOSTAWA NA TERENIE POLSKI

Dostawę zakupionych produktów na terenie Polski świadczymy za pomocą paczkomatów INPOST. Możliwa jest zarówno dostawa do wskazanego paczkomatu jak i bezpośrednio pod adres wskazany przez Klienta.

FORMA PŁATNOŚCI:

KOSZT DOSTAWY:

   PRZEDPŁATA  POBRANIE  DARMOWA DOSTAWA
Paczkomaty INPOST  9 PLN  14 PLN  powyżej 199 PLN
Kurier INPOST  13 PLN  17 PLN  powyżej 199 PLN

 

 

WYSYŁKA PRODUKTÓW

Termin wysyłki wynika z dostępności  i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Państwa formy dostawy.

 

1. CZAS WYSYŁKI

Czas wysyłki zależny jest od dostępności zamówionych produktów (informacja zawarta w opisie produktu).

Jeśli produkt oznaczony jest jako dostępny wysyłka następuje w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia lub w następnym dniu roboczym po dniu złożenia zamówienia.

Jeśli dostępność produktu oznaczono jako "dostępny w ciągu 2-3 dni wysyłka nastąpi w ciągu 24 godzin od chwili dotarcia produktu do sklepu (2-3 dni robocze + 24 godziny).

 

2. CZAS DOSTAWY

Dostawa zakupionych produktów do Klienta za pośrednictwem paczkomatów INPOST następuje w czasie 1-2 dni roboczych od daty nadania przesyłki.

 

 

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl